Baza wiedzy

rekrutacja - porady

Agnieszka Kręciszewska, CFO Caparol Polska w wywiadzie dla Kornblit Talks
Kornblit Talks
Nie wahaj się częściej mówić „ja”

Agnieszka Kręciszewska: Patrząc na wykres kosztu marginalnego – każda dodatkowa jednostka doskonałości generuje coraz większe koszty. Dlatego radziłabym kobietom, żeby przejść od must, do nice to have. Ma być good enough. Bo perfect nam się nie opłaca.

Czytaj więcej czytaj więcej
ESG
Trendy
ESG i cyberbezpieczeństwo – trendy w rekrutacji

ESG i OZE – rekrutacje z tych obszarów miały w 2023 największą dynamikę wzrostu w naszej firmie. Odnotowaliśmy także zdecydowany wzrost rekrutacji w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Czytaj więcej czytaj więcej
jak rozmawiać z kandydatem
Skuteczna rekrutacja
Jak rozmawiać z kandydatem, z którym nie czujesz chemii

Znasz to uczucie gdy od początku wiesz, że nadajecie z kandydatem na tych samych falach? A znasz to uczucie, gdy czas upływa, a między wami nic nie klika? Zanim spiszesz taką rozmowę na straty, sprawdź z czego to wynika:

Czytaj więcej czytaj więcej
Diversity Hub
Po godzinach
Spotkanie Diversity Hub

Podczas warszawskiego spotkania Diversity Hub nasza ekspertka Paulina Król – Książka dyskutowała z innymi uczestniczkami o tym w jaki sposób zwiększać potencjał kobiet w biznesie.

Czytaj więcej czytaj więcej
Jobicon 2024
Po godzinach
Jobicon 2024

Jobicon to doroczny Festiwal Pracy organizowany przez Grupę Pracuj. To wydarzenie w nieformalnej formule, którego celem jest połączenie młodych talentów z poszukującymi kandydatów firmami.

Czytaj więcej czytaj więcej