Zaufana firma

executive search

Kornblit & Partners

Od 25 lat skutecznie łączymy najlepszych kandydatów z firmami.

 

Dopasowujemy kompetencje kandydata do potrzeb stanowiska kierując się długoterminową perspektywą. Dzięki temu sukces rekrutacyjny to sytuacja win-win dla obydwu stron. Kandydat rozwija się zawodowo, a biznes klienta rozkwita.

Nasza przewaga
skuteczna rekrutacja szyta na miarę

Podejmujemy się rekrutacji trudnych i niestandardowych. Zamykamy procesy, których nie udało się zrealizować innym.

Szukasz rzetelnego, profesjonalnego partnera w rekrutacji, który w szybkim czasie dotrze do odpowiednich kandydatów? Zobacz jak działamy w Kornblit & Partners:

Indywidualna strategia poszukiwań opracowana dla każdej rekrutacji

Dedykowany konsultant ze specjalizacją branżową prowadzący cały proces

Stały kontakt z klientem i wsparcie na wszystkich etapach

Pozyskiwanie biernych kandydatów metodą direct search i sourcing

Ocena potencjału kandydatów, rekomendacje i raportowanie

Pełna poufność informacji uzyskanych od kandydatów i klientów

Obiektywna informacja zwrotna dla każdego kandydata

Gwarancja dla klienta na zatrudnionego kandydata

Eksperci
Kornblit & Partners

Jesteśmy Twoim partnerem w szybkiej i skutecznej rekrutacji na specjalistyczne stanowiska. Dbamy o maksymalną korzyść rekrutacji dla Twojego biznesu: oszczędność czasu, efektywność budżetową i pozytywne efekty zatrudnienia sprawdzonego, odpowiednio dopasowanego kandydata.

Nasi dedykowani konsultanci zapewnią Ci doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz profesjonalne wsparcie HR ugruntowane w rynkowej wiedzy.

Jacek Goś
Partner
„W swoich działaniach zawsze staram się dostrzegać perspektywę innego człowieka. Satysfakcję daje mi rozwój innych. Z radością obserwuję jak moi byli podopieczni obejmują wysokie stanowiska managerskie i stają się cenionymi ekspertami rynkowymi. Cenię empatię i inteligencję emocjonalną, które we współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie są ważnym elementem strategicznego przywództwa i budowania efektywnych zespołów.”
Executive coach i manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które budował m.in. jako dyrektor HR w największych bankach w Polsce. Zarządzał działami personalnymi w kraju i na poziomie międzynarodowym, ściśle współpracując z Zarządami i Radami Nadzorczymi. Swoje doświadczenia zawodowe gromadził prowadząc strategiczne projekty w sektorze finansowym, IT, konsultingu, produkcji, m.in. w zakresie reorganizacji, optymalizacji kosztów, zarządzania zmianą i tworzenia struktur organizacyjnych dostosowanych do realizacji celów biznesowych.

Dla Jacka tlenem do codziennego działania są podróże, dzięki którym poznaje mnóstwo nowych miejsc i nowych osób.
Kontakt:
j.gos@kornblit.pl
Sabina Kornblit
Senior Consultant
„Z uśmiechem zamykam niezamykalne procesy. Lubię wyzwania i chętnie podejmuję się zadań, które wymagają nieszablonowego podejścia!”
Headhunter, który łączy organizacje chcące wzmocnić swoje zespoły i zatrudnić najlepszych kandydatów z profesjonalistami poszukującymi możliwości zmiany kariery. Zawsze dba o potrzeby zarówno klientów, jak i kandydatów. Sabina w pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenia zawodowe zdobyte w polskich i międzynarodowych korporacjach, gdzie była odpowiedzialna za PR i komunikację wewnętrzną.

Sabina ma doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, eksperckie i kierownicze w bankowości. Specjalizuje się także w obszarze digital oraz e-commerce, żadna branża nie jest dla niej obca.

Fanka kryminałów, spacerów, podróży i dobrej kuchni – połączenie tych składników to jej przepis na udany relaks.
Kontakt:
s.kornblit@kornblit.pl
Paulina Król – Książka
Senior Consultant
„Od ponad czterech lat rozwijam w Kornblit & Partners swój warsztat headhuntera. Odpowiednio dobieram narzędzia sourcingowe, aby dotrzeć do pasywnych kandydatów.”
Rekruter do zadań specjalnych. Wspiera pracodawców w zatrudnianiu najlepszych kandydatów. Rekrutuje na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze bankowości i finansów, data science i IT.

Paulina ma naturalną zdolność do przyciągania talentów i budowania relacji zarówno z klientami jak i kandydatami. Profesjonalne podejście, uśmiech, kontakt na każdym etapie rekrutacji i zaangażowanie sprawia, że kandydaci czują się w pełni zaopiekowani.

Absolwentka londyńskiej uczelni o kierunku lingwistyki stosowanej i studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi.
Kontakt:
p.ksiazka@kornblit.pl
Magdalena Tokaj
Communications Manager
"Niezależnie, czy prowadzisz dialog z klientem czy biznesem, czy mówisz w imieniu firmy, czy marki- po obydwu stronach zawsze jest człowiek - ze swoimi emocjami, motywacjami i potrzebami. Dlatego specjalizuję się w komunikacji H2H."
Communications Manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży public relations, które zdobywała zarządzając działami komunikacji marketingowej i analiz, prowadząc działania z zakresu PR korporacyjnego dla firm z sektora mediów, technologii, real estate i smart mobility oraz angażując się w liczne projekty edukacyjne i CSR.

Magdalena jest doktorem socjologii, wykładowcą USWPS i Uniwersytetu Warszawskiego oraz członkiem PSPR i PTBRiO.

Nie dajcie się zwieść tej poważnej minie. Drugie imię Magdy to: specyficzne poczucie humoru.
Kontakt:
m.tokaj@kornblit.pl