Opinie

W Kornblit & Partners rekomendujemy liderów, managerów i specjalistów, którzy są najlepiej dopasowywani do określonych przez klienta ról i zakresu odpowiedzialności. Uwzględniamy przy tym potencjał, jaki kandydat może wnieść do firmy oraz perspektywę jego dalszego rozwoju w organizacji.

Jesteśmy wiarygodnymi partnerami w rekrutacji.
Nasza skuteczność w wyszukiwaniu talentów procentuje przez lata.

Szczególnie cenię sobie dyskrecję i elastyczność, która sprawdziła się podczas realizacji poufnych i skomplikowanych projektów. Firma zrekrutowała wielu członków zarządu oraz kilkudziesięciu menedżerów wysokiego szczebla. Wskaźnik powodzenia rekrutacji był bardzo wysoki, co świadczy o jakości firmy w pozyskiwaniu kandydatów.

Firma udowodniła, że ​​jest najwyższej klasy ekspertem w rekrutacji zarówno na potrzeby bankowości detalicznej jak i korporacyjnej, a także na stanowiska z zakresu Ryzyka Rynkowego/Kredytowego oraz IT/Operacji.

Józef Wancer
Prezes zarządu Banku BGŻ (2013-2015), honorowy przewodniczący rady nadzorczej BNP Paribas Bank Polska

Firma Kornblit & Partners udowodniła, że jest wartościowym partnerem, który rozumie nasze potrzeby i szybko na nie reaguje. Do powierzonych projektów zawsze podchodzi bardzo elastycznie, przy zachowaniu pełnej poufności.

Zespół Kornblit & Partners wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oraz ekspercką wiedzą w ocenie kluczowych kompetencji kandydatów i pozyskiwaniu najlepszych talentów. Podczas każdego procesu rekrutacyjnego konsultanci dbają o pozytywne doświadczenia kandydata oraz przykładają dużą wagę do budowy odpowiedniego wizerunku pracodawcy.

Daria Gostkowska
Dyrektor Wykonawczy Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi w BNP Paribas Bank Polska

Z Kornblit & Partners współpracujemy przy licznych projektach rekrutacyjnych na stanowiska wyższego i średniego szczebla od ponad dwóch lat. Za każdym razem firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością. Pracownicy Kornblit & Partners to eksperci w rekrutacji, bardzo responsywni i skuteczni.

Rekomendujemy Kornblit & Partners jako doświadczonego partnera, który realnie wspiera klientów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

Kamil Pawlak
HR & Communication Manager, Hutchinson Poland

Bardzo ciekawym i niespotykanym przeze mnie wcześniej w procesach rekrutacyjnych jest podejście zespołu Kornblit & Partners w doborze kandydatów, uwzględniającym nie tylko kompetencje twarde, ale również dopasowanie charakterów oraz osobowości kandydata i jego przyszłego bezpośredniego przełożonego.

Firma Kornblit & Partners stanęła na wysokości zadania, znajdując w krótkim czasie kilku profesjonalistów spełniających wymagania, przedstawiła ich w precyzyjnym raporcie, a po konsultacji przeprowadziła selekcję i zorganizowała w swojej siedzibie spotkania z wybranymi kandydatami.

Bogumił Szczerkowski
Dyrektor Zarządzający BE Group sp. z o.o.