Diversity Hub
Po godzinach
Spotkanie Diversity Hub
Podczas warszawskiego spotkania Diversity Hub nasza ekspertka Paulina Król - Książka dyskutowała z innymi uczestniczkami o tym w jaki sposób zwiększać potencjał kobiet w biznesie.

Nasza ekspertka Paulina Król – Książka spędziła wiosenny poranek w gronie wyjątkowych kobiet, które chcą zmieniać rzeczywistość w swoich organizacjach. Podczas warszawskiego spotkania Diversity Hub wraz z 40 innymi kobietami reprezentującymi różne obszary i gałęzie biznesu rozmawiały o tym, w jaki sposób wzmacniać potencjał kobiet w biznesie – i nie tylko. W przyjaznych przestrzeniach centrum szkoleniowo-konferencyjnego McDonald’s Polska przedstawicielki firmy opowiedziały w jaki sposób zagadnienia DEI są wdrażane na wielu poziomach w ich organizacji, dotycząc korporacji, franczyzobiorców i dostawców. Zaprezentowane zostały praktyki McDonald’s w obszarze różnorodności, program empowermentowy Leading Women oraz przykłady wdrożeń projektów Diversity Hub dedykowanych gender balance.

Diversity Hub Paulina Król - Książka senior consultant Kornblit & Partners

Z kolei podczas warsztatów uczestniczki omawiały jak kobiety mogą się wspierać i współpracować, a przede wszystkim być odważne w inicjowaniu zmian. Wspólnie szukano odpowiedzi na pytania o stereotypy, role płciowe i społeczne oraz łączenie rozwoju zawodowego z życiem prywatnym. Uczestniczki dzieliły się najlepszymi praktykami w tym zakresie ze swoich organizacji. W naszych procesach rekrutacyjnych spotykamy wiele inspirujących i silnych liderek, a niektóre ich historie przeczytacie w KornblitTalks.

Dyskusjom nie było końca. To był bardzo inspirujący poranek!