Top Emerging Executive Search Firm in Europe 2023
Trendy
Kornblit & Partners w gronie Top 10 Emerging Executive Search w Europie
Kornblit & Partners to jedyna firma z Polski, która została uwzględniona na liście Top Emerging Executive Search Firms in Europe 2023 w najnowszym zestawieniu magazynu Manage HR. Kornblit & Partners specjalizuje się w niestandardowych i złożonych rekrutacjach, rekomendując talenty na stanowiska managerskie i eksperckie.

„Wyróżnienie otrzymaliśmy w kluczowym momencie. Obecnie wiele organizacji redefiniuje swoje procesy rekrutacyjne, przywiązując jeszcze większe znaczenie do relacji ze strategicznymi partnerami, którzy pomagają im budować przewagę konkurencyjną – dyskretnie i skutecznie wyszukując na rynku unikalne talenty. Obecność w europejskim zestawieniu agencji executive search jest dla nas dodatkowym potwierdzeniem, że stałe rozszerzanie kompetencji oraz zakresu doradztwa to słusznie obrana strategia” – powiedział Jan Kornblit, założyciel firmy i Prezes Zarządu Kornblit & Partners.

Kornblit & Partners przejmuje odpowiedzialność za kompleksową rekrutację end-to-end kandydatów wyróżniających się unikalnymi kompetencjami, przygotowanych do pełnienia różnorodnych ról w kadrze zarządzającej i kierowniczej. Firma współpracuje z globalnymi organizacjami oraz z szybko rozwijającymi się polskimi firmami. Zapewnia klientom wsparcie w pozyskaniu talentów dla wielu sektorów, w tym finansowego, technologicznego, przemysłowego i FMCG.

„Cieszę się, że możemy współpracować z klientami, którzy ufają naszemu doradztwu i powierzają nam kluczowe z ich biznesowej perspektywy projekty HR. To dzięki takim wyzwaniom nasi konsultanci mogą cały czas się rozwijać i szukać niestandardowych rozwiązań z zakresu search & selection. Wyróżnienie Kornblit & Partners tytułem Top Emerging Executive Search jest dla nas dowodem na to, że budowanie z klientami relacji opartych na szczerości i zaufaniu procentuje” – podkreśliła Marzenna Drzewiecka, Wiceprezeska Kornblit & Partners.

Zarząd Kornblit & Partners Marzenna Drzewiecka, wiceprezeska zarządu i Jan Kornblit, założyciel i CEO

Marzenna Drzewiecka i Jan Kornblit

Kornblit & Partners jest butikową agencją, która od ponad 20 lat wspiera klientów w procesach rekrutacyjnych i transformacyjnych.  Łączy podejście oparte na danych z wiedzą doświadczonych headhunterów – pasjonatów, którzy wyróżniają się dogłębną znajomością rynku i modeli biznesowych swoich klientów. Kierując się długoterminową perspektywą, dociera do najbardziej wartościowych kandydatów i wyszukuje tych najlepiej dopasowanych nie tylko do opisu stanowiska, ale także kultury organizacyjnej klienta. Dotychczas firma z powodzeniem zrealizowała ponad 1 100 procesów rekrutacji executive search oraz setki szytych na miarę projektów HR, w tym interim management, mapping i outplacement.

W ostatnim roku firma zainicjowała Kornblit Talks – projekt edukacyjny promujący różnorodność w pracy. W jego ramach prowadzi m.in. cykl rozmów z rynkowymi liderami i branżowymi ekspertami dotyczących zarządzania talentami w organizacji – od etapu employer brandingu, przez strategię ich pozyskiwania, rozwój i przywództwo, po aktywizację zawodową starszych pracowników.

O zestawieniu:

Manage HR to magazyn dla profesjonalistów z obszaru human resources i kształtowania przywództwa. W wersji drukowanej dociera do 110 700 prenumeratorów w Wielkiej Brytanii i Europie, a cyfrowo do 65 000 subskrybentów na całym świecie. Top 10 Emerging Executive Search in Europe to coroczne zestawienie, którego bazą są firmy nominowane przez czytelników jako te, które najlepiej sprawdzają się w rozwiązywaniu palących problemów rekrutacyjnych i które byliby skłonni polecić swoim znajomym. Następnie zespół badań analizuje ogólnodostępne źródła na temat nominowanych firm m.in. raporty, studia przypadków, publikacje z mediów i mediów społecznościowych. W trzecim etapie Rada składająca się z przedstawicieli branży (senior HR executives, senior corporate executives) oraz członków rady redakcyjnej Manage HR wyłania końcową listę firm, które zostają uwzględnione w zestawieniu za dany rok.

Kontakt dla mediów:  Magdalena Tokaj, Communications Manager Kornblit & Partners: m.tokaj@kornblit.pl, +48 609 527 468.