ESG
Trendy
ESG i cyberbezpieczeństwo – trendy w rekrutacji
ESG i OZE - rekrutacje z tych obszarów miały w 2023 największą dynamikę wzrostu w naszej firmie. Obszary, w których również odnotowaliśmy zdecydowany wzrost rekrutacji w porównaniu do ubiegłych lat to cyberbezpieczeństwo oraz role związane z generatywną sztuczną inteligencją.

Ostatnie miesiące upłynęły nam szczególnie intensywnie jeśli chodzi o rekomendowanie naszym klientom ekspertów i liderów do objęcia różnorodnych ról i stanowisk m.in. z obszarów: raportowanie niefinansowe, ESG – environment, social, governance, elektromobilność i odnawialne źródła energii.

Rosnąca liczba rekrutacji GreenTech to dla nas dowód na to, że zrównoważone podejście do zarządzania biznesem i wymierne wyniki z zakresu SDG i NetZero z dnia na dzień są istotniejsze dla firm i dla inwestorów.

Obserwujemy również, jak na styku technologii i biznesu powstają nowe stanowiska i wyłaniają się kolejne role. Wymagają od kandydatów połączenia różnorodnych umiejętności, nie tylko w odpowiedzi na potencjalne zagrożenia AI.

Wniosek?

Rynek potrzebuje ekspertów z unikalnymi kompetencjami, przygotowanych do objęcia ról, w których obecnie brakuje doświadczonych profesjonalistów.

W ostatnim czasie pomogliśmy naszym klientom zrekrutować m.in.:

  • Chief Information Security Officer
  • Chief Data Officer
  • Cyber Threat Response Manager
  • AI/ML Engineer Manager
  • Marketing Automation Manager

Kogo możemy zrekrutować dla Ciebie? Porozmawiajmy! Zapraszamy do KONTAKTU.