25-lecie Kornblit & Partners
Skuteczna rekrutacja
25 lat Kornblit & Partners!
25 lat temu rozpoczęła się historia Kornblit & Partners. Od 1999 roku niezmiennie pod przewodnictwem Jana Kornblita. Przez ćwierć wieku nie zmieniło się jeszcze jedno: cały czas pracujemy w oparciu o trzy wartości - zaufanie, partnerstwo i profesjonalizm. Odgrywają kluczową rolę w naszym rozwoju i to dzięki nim już nie raz przebijaliśmy szklane sufity dla naszych klientów i kandydatów.

Były to dla nas lata pełne pracy, ponieważ historia naszej firmy jest mocno związana z przemianami gospodarczymi i kształtowaniem się nowoczesnego rynku pracy. Jak bardzo? Na tyle, że nasza praca została opisana… w książce! Chyba niewiele firm rekrutacyjnych może się tym pochwalić.

Chodziło o przeprowadzanie częściowej rekrutacji z zewnątrz. Trudny temat, jeszcze trudniejsze samo wyzwanie i wdrożenie decyzji. Musiałem się wesprzeć profesjonalnym wkładem HR-owego konsultanta. Okazał się nim Janek Kornblit, który doskonale zrozumiał strategiczny wymiar celu rekrutacji. Przyszłość pokazała, że sprawność rekrutacyjna jego firmy, dzisiaj znanej jako Kornblit & Partners, niewątpliwie przyczyniła się do sukcesu Banku BPH.

Tymi słowami Józef Wancer, legenda polskiej bankowości, opisał w swojej pięknej autobiografii „My Way” wspomnienia ze współpracy przy rekrutacji kadry managerskiej.

Od tamtego czasu, patrząc tylko na samą branżę finansową, pracowaliśmy dla większości banków w Polsce i ich zagranicznych właścicieli m.in. dla BNP Paribas, Millennium Bank czy Deutsche Bank. Mieliśmy też przyjemność współpracować przy pozyskiwaniu talentów do powstającego Alior Banku.

Dziś pracujemy z globalnymi organizacjami jak McDonald’s czy Hutchinson i z innowacyjnymi polskimi firmami, m.in. z Kruk S.A. – dla których rekrutujemy na rynku polskim i za granicą.

Sięgamy do wspomnień związanych z nietuzinkowymi projektami i wyjątkowymi klientami, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w ostatnich latach. Nie sposób tu wszystkich wymienić, ale niezmiennie dziękujemy za zaufanie.

Dziękujemy naszym partnerom, dla których rekrutacja najlepszych talentów jest jednym z kluczowych etapów rozwoju biznesu!

25 lat Kornblit & Partners

Co dalej?

Będzie równie interesująco i pracowicie i jak zawsze z najwyższą jakością! Obserwujemy jak wyłaniają się nowe obszary biznesowe i powstają nowe stanowiska, a nowe role wymagają od kandydatów połączenia różnorodnych umiejętności.

Dlatego już od 25 lat, gdy rynek potrzebuje ekspertów przygotowanych do objęcia stanowisk wymagających unikalnych kompetencji pojawiamy się my – Kornblit & Partners!