Sabina Kornblit ROC DAY Wrocław
Po godzinach
Warsztaty z Kornblit Team
Spędzić wolną sobotę na konferencji? Nieee. Spędzić całą sobotę na Recruitment Open Community Day? No raczej! Ponieważ tym razem Kornblit Team wcieli się w role moderatorek. Nasze ekspertki poprowadzą warsztat o intrygującym tytule...

„Każdy kij ma dwa końce. A w rekrutacji trzy!” podczas którego podzielą się z uczestnikami wypracowanymi metodami komunikacji rekruterów z kandydatami i hiring managerami.

Bo czy zdarzyło wam się kiedyś, że nie mogliście zdobyć od hiring managera ważnych informacji? Albo wybrany kandydat na ostatnim etapie zmienił oczekiwania finansowe? Tak czy siak, do zatrudnienia nie doszło… Jak myślicie, kto zawinił? HM bo za długo zwlekał z decyzją? Kandydat bo nieoczekiwanie zrezygnował z procesu? A może (choć to przecież niemożliwe) ktoś z nas, rekruterów? Bo przecież każdy kij ma dwa końce. A w rekrutacji trzy!

zapraszamy was do warsztatu… naprawczego. Rozbierzemy w nim na czynniki pierwsze rekrutacje, które się nie udają. I złożymy je wspólnie, aby nie psuły się w przyszłości.

 

Do zobaczenia we Wrocławiu! Wspaniale będzie się zobaczyć z całą masą pozytywnych ludzi na kolejnym ROC Day!