Kornblit & Partners na ROC Day
Po godzinach
Kornblit Team na ROC Day
ROC Day to antykonferencja, na której nie mogło zabraknąć Kornblit & Partners. Był to dzień pełen dyskusji, warsztatów i networkingu, a wszystko wokół tematu skutecznej rekrutacji.

Cytując organizatorów, Recruitment Open Community to bezpieczna przestrzeń, w której nikt nie boi się poprosić o pomoc, przyznać się czego nie umie lub nie wie, popełniać błędy i wspólnie się uczyć. To pewnie dzięki tej otwartości i wzajemnemu zaufaniu dyskusje i warsztaty na ROC Day były nie do podrobienia!

Potwierdzamy. ROC Day to wyjątkowa formuła, ciekawi ludzie i fantastyczna atmosfera. Atmosfera panująca na tym wydarzeniu była wręcz nie do opisania – oparta na gorących dyskusjach, wymianie doświadczeń, uśmiechu i absolutnym luzie. Wszyscy moderatorzy poruszali bardzo ciekawe tematy, aż szkoda, że nie było możliwości uczestniczenia we wszystkich jednocześnie.

 

PS. Podobno dzięki energii Kornblit Team można by podtrzymać elektryczność w takim np. Bielsku 😁 Fakt, jesteśmy wulkanami pozytywnej energii, więc na ROC Day w Warszawie nasze Gracje Rekrutacje czuły się jak ryby w wodzie, bo to takie energetyczne wydarzenie 😉

Zobaczcie sami: https://lnkd.in/e8fv4-3k