Kornblit & Partners na ROC Day Wrocław
Po godzinach
Każdy kij ma dwa końce. A w rekrutacji trzy!
Team Kornblit spędził październikową sobotę na kolejnej antykonferencji organizowanej przez Recruitment Open Community, dzieląc sprawiedliwie czas między networking a dyskusje i warsztaty.

Tematy, które poruszaliśmy i omawialiśmy podczas dyskusji panelowych, odzwierciedlały trendy na rynku HR/Rekrutacji, m.in.: coaching w HR, inkluzywność i optymalizacja procesu rekrutacji.

Podczas naszego warsztatu „Każdy kij ma dwa końce, a w rekrutacji trzy” rozebraliśmy cegiełka po cegiełce rekrutacje, które się nie udają. I złożyliśmy je wspólnie, aby nie rozpadały się w przyszłości. Omówiliśmy złożony przypadek rekrutacyjny, przeanalizowaliśmy błędy i opracowaliśmy możliwe usprawnienia dla wszystkich uczestników procesu rekrutacyjnego: kandydata, rekrutera i hiring managera.

Warsztaty Kornblit & Partners na ROC Day Wrocław

Moc podziękowań dla uczestników naszych warsztatów i wielkie oklaski za burzę mózgów i złote zasady współpracy z kandydatami i hiring managerami, które ukoronowały naszą dyskusję.

 

Dziękujemy za kolejne fantastyczne spotkanie w ramach ROC Day – atmosfera panująca na tym wydarzeniu jest wręcz nie do opisania – oparta na gorących dyskusjach, wymianie doświadczeń, uśmiechu i absolutnym luzie.

Warsztaty Kornblit & Partners na ROC Day Wrocław

Podsumowanie?

  • Siła społeczności – najlepiej!
  • Praktyczny format wydarzenia – najskuteczniej!
  • Networking na luzie – najprzyjemniej!