Oferta

Rozwój technologii, cyfrowa transformacja oraz digitalizacja produktów i usług zmienia rynek pracy. Powstają nowe specjalizacje i zawody, zmieniają się oczekiwania klientów. Dlatego specjalizujemy się w szytych na miarę procesach rekrutacyjnych.

Rekrutacja bankowość i finanse

Nasz zespół specjalizujący się w rekrutacji kandydatów dla firm z sektora finansowego to konsultanci z ugruntowaną wiedzą, bogatym portfolio zrealizowanych projektów i wieloletnim stażem zawodowym, m.in. w bankach, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych.

Z sukcesem zrekrutowaliśmy dla naszych klientów z sektora finansowego kandydatów na kluczowe stanowiska, w tym Członków Zarządów i Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów Departamentów ze wszystkich linii biznesowych (marketing, sprzedaż, IT, administracja, operacje, ryzyko, detal, korporacje itp.), Dyrektorów Finansowych, Managerów ds. Bezpieczeństwa IT oraz licznych ekspertów i specjalistów o szerokim zakresie kompetencji – od cyfryzacji produktów i usług bankowych, przez machine learning po data science.

Dopasowany kandydat?
Masz to jak w banku.
Rekrutuj z Kornblit & Partners
Skontaktuj się z nami
Język nowych technologii nie jest nam obcy.
Nie bujamy w cloudach. Rekrutując z nami oszczędzasz czas i zyskujesz pewność.
Rekrutuj z Kornblit & Partners
Skontaktuj się z nami
Rekrutacja IT
i nowe technologie

Nasi konsultanci czują się w zagadnieniach IT jak ryba w wodzie, dlatego z łatwością nawiązują relacje z kandydatami z sektora nowych technologii. Rozumiemy ich potrzeby i motywacje, dzięki temu łączymy kandydatów z odpowiednim projektem i pracodawcą.

Docieramy bezpośrednio do kandydatów z pożądanymi kompetencjami, dlatego z powodzeniem przeprowadziliśmy rekrutacje na różnorodne stanowiska ekspercie i managerskie, wśród nich na: Członków Zarządów odpowiedzialnych za IT, CISO – Chief Information Security Officer, Head of Technology, Chief Digital Officer, ICT Delivery Manager, IT Project Manager, Big Data Architect, DevOps, Java Developer, Network Engineer, Product Development Manager – Cloud/DataCenter, Machine Learning Engineer Manager.

Rekrutacja przemysł
i produkcja

Eksperci Kornblit & Partners wyróżniają się specjalistyczną wiedzą na temat sektora, dla którego prowadzą projekt rekrutacyjny. To buduje naszą wiarygodność w oczach kandydata i zaufanie klientów do rekomendacji wyselekcjonowanych przez nas osób.

Mamy doświadczenie w rekrutacji managerów i specjalistów dla firm z branży produkcyjnej, FMCG, inżynieryjnej, przemysłowej oraz sektora logistycznego.

Pozyskaliśmy dla naszych klientów odpowiednich kandydatów m.in. na stanowiska Członków Zarządu, Sales & Marketing Directors, Dyrektorów Handlowych, Dyrektorów Zakładów Produkcyjnych, Dyrektorów Finansowych, Dyrektorów Operacyjnych, Głównych Księgowych, Chief Security Officers, Export Managerów, Compliance Specialists.

Żaden przemysł nie jest dla nas za ciężki.
Pomożemy zbudować Ci solidny zespół.
Rekrutuj z Kornblit & Partners
Skontaktuj się z nami

W pracy wykorzystujemy różne źródła pozyskiwania kandydatów, w tym metody direct search i sourcing oraz szeroką sieć kontaktów naszych konsultantów. W skutecznych poszukiwaniach pomocna jest nasza autorska baza, w której zgromadziliśmy już ponad 100 000 potencjalnych kandydatów.

Naszym partnerom gwarantujemy pełną poufność procesu rekrutacyjnego i nadzór nad jego prawidłowym przebiegiem. Dbamy o komfort kandydatów – pozostajemy z nimi w stałym kontakcie i zapewniamy obiektywną informację zwrotną.

Oferty pracy
Myślisz o zmianie? Chcesz rozwijać się zawodowo?
Zobacz niektóre z ofert:
Zobacz oferty pracy